This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Pół miliarda na termomodernizacje

Pół miliarda na termomodernizacje

Na przełomie marca i kwietnia ruszy nabór wniosków na dofinansowanie przedsięwzięć termomodernizacyjnych w ramach programu pt. "System Zielonych Inwestycji - Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej". NFOŚiGW bardzo dużą wagę przywiązuje do efektywności energetycznej. W obszarze publicznym w największym stopniu dotyczy to zarządzania energią w budynkach użyteczności publicznej.

W ramach programu były już dwa nabory wniosków o dofinansowanie, które były częściowo finansowane ze środków NFOŚiGW oraz przychodów ze sprzedaży uprawnień emisji CO2 w ramach Protokołu z Kioto - mówił Jan Rączka, prezes NFOŚiGW, podczas konferencji inaugurującej III edycję programu.

 

nfos_logo

 

Celem programu jest uniknięcie emisji dwutlenku węgla poprzez dofinansowanie przedsięwzięć poprawiających efektywność wykorzystania energii przez budynki użyteczności publicznej. Budżet programu dla bezzwrotnej formy dofinansowania wynosi ponad pół miliarda złotych.

..."

___________________________________________________________________________________

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem zamieszczonym na stronie:

http://www.portalsamorzadowy.pl/fundusze-europejskie/,12695.html

 

 

Więcej informacji na temat programu "System Zielonych Inwestycji - Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej" znajduje się na stronie NFOŚ i GW w Warszawie

http://www.nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,237,program-termomodernizacyjny-dla-samorzadow-i-nie-tylko.html