This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Konferencja - PIE

Konferencja - PIE

Polska Izba Ekologii zaprasza do udziału w Konferencji nt. "Ochrona powietrza w kontekście zmian klimatycznych", która odbędzie się 12 grudnia br. w Katowicach, w ramach wydarzeń towarzyszących Szczytowi Klimatycznemu COP24.
Kiedy 2018-12-12
od 10:00 do 15:30
Gdzie Katowice
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie poprawy jakości powietrza, metod ograniczania niskiej emisji, czystszych technologii ochrony powietrza oraz aktualnych problemów zarządzania środowiskiem i zrównoważonego rozwoju gospodarczego w kontekście zmian klimatycznych.
Konferencja skierowana jest do podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego, ekspertów specjalizujących się w ochronie powietrza, uczelni, instytutów naukowo-badawczych, organizacji pozarządowych, a także do zainteresowanych uczestników COP24.

Panelu II – Działania Miasta Katowice na rzecz ochrony powietrza, prelekcje wygłosi Daniel Wolny, kierownik Referatu Zarządzania Energią Wydziału Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Katowice. 

..."

 

 PIE_LOGO  logo cop 

 

______________________________________________________________________

Więcej informacji na stronie: http://www.pie.pl/konferencja-pie.html?fbclid=IwAR3dpuKeEWoC8m9oQd-PO7N7By8PW6PLFdXeFX0RjuMIyYK0NjLQWAuH3tw