This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / II Dni Energii Miasta Katowice

II Dni Energii Miasta Katowice

Kto chce się przekonać, jak ekologicznie i oszczędnie ogrzewać dom i jednocześnie dbać o czyste powietrze, niech w sobotę 24 września odwiedzi katowicki Rynek. W czasie II Dni Energii, przygotowanych przez Miasto Katowice, dzieci skorzystają z zabaw, konkursów, warsztatów i happeningów, a dorośli dowiedzą się między innymi jak można ekologicznie i ekonomicznie ogrzać mieszkanie.
Kiedy 2016-09-23 09:00 do
2016-09-24 18:00
Gdzie Katowice
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

W sobotę 24 września, zapraszamy na katowicki rynek, gdzie znajdziemy kilkadziesiąt różnych stanowisk, a w każdym z nich - ekspertów dzielących się wiedzą i swoimi doświadczeniami związanymi z walką o czystsze powietrze.

 

 II DNI ENERGII - PLAKAT_01.jpg 

>>> PLAKAT <<<

>>> PROGRAM II DNI ENERGII MIASTA KATOWICE <<< 

Dla przedstawicieli samorządów tegoroczne Dni Energii rozpoczynają się już 23 września. Wtedy to, w Parku Naukowo Technologicznym Euro-Centrum, odbędzie się seminarium poświęcone organizowaniu akcji społecznych i edukacyjnych związanych z ograniczeniem niskiej emisji oraz efektywnym wykorzystaniem energii. Równolegle do seminarium prowadzone będzie szkolenie dotyczące finansowania i określania opłacalności działań energooszczędnych. Seminarium i szkolenie objęte zostało patronatem Marszałka Województwa Śląskiego oraz Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

 

Patronat marszałek.jpg    WFOS_LOG

 

>>> PROGRAM SEMINARIUM <<<

Wymagana rejestracja na wydarzenie >>> TUTAJ <<<