This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Warsztaty PPP w sektorze efektywności energetycznej.

Warsztaty PPP w sektorze efektywności energetycznej.

Ideą warsztatów sektorowych PPP jest nawiązanie otwartego dialogu, dotyczącego partnerstwa publiczno-prywatnego, między firmami prywatnymi a podmiotami publicznymi. Warsztaty są platformą interaktywnych spotkań oraz wymiany doświadczeń sektora publicznego i prywatnego w dziedzinie PPP.
Kiedy 2014-05-21
od 10:30 do 15:30
Gdzie Sosnowiec, EXPO SILESIA
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Cel warsztatów

Głównym celem warsztatów sektorowych PPP jest promocja formuły PPP wśród podmiotów publicznych oraz zachęcanie ich do korzystania z tego rodzaju współpracy przy realizacji usług publicznych. Ponadto, warsztaty umożliwiają wymianę doświadczeń i zadanie trudnych pytań podmiotom (operatorom, bankom, wykonawcom), którzy już brali udział w tego typu projektach i posiadają praktyczną wiedzę (np. na co uważać na etapie przygotowań, co może być przyczyną porażki na etapie realizacji i gdzie leży tajemnica sukcesu).

centrum PPP

Warsztaty to również szansa nawiązania relacji pomiędzy przedstawicielami sektora publicznego i prywatnego jako potencjalnymi partnerami przy realizacji inwestycji na zasadach PPP.
Celem warsztatów jest więc przede wszystkim identyfikacja problemów pojawiających się na drodze podmiotów publicznych w przygotowaniu i realizacji projektów PPP w poszczególnych sektorach oraz próba ich rozwiązania. Nie mniej istotna w tym miejscu jest również identyfikacja barier rozwoju przedsięwzięć PPP w danym sektorze oraz próba ich usunięcia.

..."

_____________________________________________________________________________________________

Więcej informacji na stronie: http://www.exposilesia.pl/placzabaw/15/5/pl/