This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Utrzymanie ruchu w energetyce. Metody i rozwiązania wpływające na ciągłość pracy urządzeń.

Utrzymanie ruchu w energetyce. Metody i rozwiązania wpływające na ciągłość pracy urządzeń.

W dniu 22 lutego 2011 r. w Hotelu Angelo w Katowicach odbędą się warsztaty pn.: "Utrzymanie ruchu w energetyce. Metody i rozwiązania wpływające na ciągłość pracy urządzeń". Celem warsztatów jest zaznajomienie uczestników z zagadnieniami efektywnego utrzymania ruchu ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży energetycznej.
Kiedy 2011-02-22
od 10:00 do 16:00
Gdzie Katowice, Hotel "Angelo", ul. Sokolska 24
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

ckl_logo

Podczas zajęć omówiona zostanie zarówno tematyka eliminowania awarii i zapewnienia ciągłości zasilania, jak i diagnostyki stanu maszyn i urządzeń. Uczestnicy poznają nie tylko zalety, ale również wady outsourcingu utrzymania ruchu w energetyce. Forma warsztatów umożliwi uczestnikom wzbogacenie wiedzy z zakresu utrzymania ruchu oraz wymianę zawodowych doświadczeń, zadawanie pytań prelegentom i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Podczas zajęć omówiona zostanie zarówno tematyka eliminowania awarii i zapewnienia ciągłości zasilania, jak i diagnostyki stanu maszyn i urządzeń. Uczestnicy poznają nie tylko zalety, ale również wady outsourcingu utrzymania ruchu w energetyce. Forma warsztatów umożliwi uczestnikom nie tylko wzbogacenie wiedzy z zakresu utrzymania ruchu, ale również wymianę zawodowych doświadczeń, zadawanie pytań prelegentom i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

________________________________________________________________________________

 

Wiecej informacji o szkoleniu znajdziecie Państwo na stronie:

http://www.ckl.pl/szkolenia-biznesowe/szkolenie/utrzymanie-ruchu-w-energetyce-metody-i-rozwiazania-wplywajace-na-ciaglosc-pracy-urzadzen-w-energetyce,875