This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Portale informacyjno-edukacyjne w samorządach terytorialnych

Portale informacyjno-edukacyjne w samorządach terytorialnych

Kiedy 2011-01-26
od 10:30 do 16:30
Gdzie Bielsko-Biała, Hotel na Błoniach, ul. Pocztowa 39
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

 

fewe_logo_2

 

Szanowni Państwo,
 
Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatora, bezpłatne szkolenie "Portale informacyjno-edukacyjne w samorządach terytorialnych. Ocena projektów dot. OZE w programie Retscreen" przełożone zostało z dnia 08.12.2010 r. na dzień 26.01.2011. Szkolenie odbędzie się w Bielsku-Białej w Hotelu na Błoniach, ul. Pocztowa 39. Jest ono organizowane w ramach projektu edukacyjnego „Doskonalenie poziomu edukacji w samorządach terytorialnych w zakresie zrównoważonego gospodarowania energią i ochrony klimatu Ziemi” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.  

EIS_PROJ

 Gminy podejmują szereg działań w zakresie efektywnego gospodarowania energią oraz ograniczenia negatywnych skutków dla środowiska jakie niesie za sobą jej użytkowanie. Skutecznym narzędziem promocji takich inicjatyw są portale edukacyjno-informacyjne dla gmin, które zostały stworzone w celu przybliżenia mieszkańcom wiedzy o sytuacji energetycznej gminy oraz dostarczania aktualnych informacji o działaniach podejmowanych przez gminę i ich efektach.

Projekt został objęty patronatem Ministra Środowiska oraz Marszałka Województwa Śląskiego. 

  mws_logo       msLogo

Na spotkanie serdecznie zapraszamy decydentów, specjalistów z samorządów terytorialnych, zarządców budynków oraz wszystkich zainteresowanych ww. tematyką.

Zalecamy wzięcie na szkolenie własnych komputerów, gdyż ostatnia sesja zajęć będzie dotyczyć praktycznego wykorzystania programu RetScreen® International.
 

retscreen_logo


Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie go do dnia 7 grudnia 2010r. mailem: a.bogusz@fewe.pl; faxem: 32 203 51 14 lub na adres: Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, ul. Rymera 3/4, 40-048 Katowice. Zgłoszenie można pobrać w wersji elektronicznej ze strony internetowej www.energiaisrodowisko.pl (zakładka Konferencje, szkolenia, wydarzenia).
 

Zgłoszenie można pobrać w wersji elektronicznej ze strony internetowej http://www.energiaisrodowisko.pl/konferencje-szkolenia-wydarzenia/szkolenie-w-bielsku-bialej-26-01-2011
 _________________________________________________________________________________________

Więcej informacji na temat szkolenia udziela:

Anna Bogusz
Fundacja na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii w Katowicach
ul. Rymera 3/4
40 - 048 Katowice
tel./fax 32 203 51 14
www.energiaisrodowisko.pl
www.fewe.pl