This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Konkurs "Polskie Trofeum Energetyczne"

Konkurs "Polskie Trofeum Energetyczne"

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. zaprasza do udziału w konkursie "Polskie Trofeum Energetyczne", polegającym na oszczędzaniu energii w budynkach biurowych. Inicjatywa realizowana jest w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej "Energooszczędne biuro" współfinansowanej ze środków NFOŚiGW.
Kiedy 2011-06-13 09:00 do
2011-07-31 15:00
Gdzie Warszawa, KAPE, ul. Mokotowska 35
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Konieczność sprostania konkurencji wymaga zmniejszania kosztów działalności firm i przedsiębiorstw. Istnieją różne możliwości w tym zakresie. Jedne wiążą się z dużymi nakładami finansowymi, wprowadzaniem nowych technologii czy wręcz kompleksową modernizacją. Inne pozwalają na obniżenie kosztów bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów, wymagają jednak zmian przyzwyczajeń pracowników i nowej organizacji pracy.

energooszczędne biuro

Aby zachęcić do poszukiwania beznakładowych rozwiązań chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w konkursie "Polskie Trofeum Energetyczne". Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie budynku biurowego, możliwość okazania oddzielnych rachunków firmy za energię oraz zespołu pracowników chętnych do włożenia wysiłku w zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii służącej zmianie zachowań swoich i kolegów w zakresie użytkowania energii.

Termin rozpoczęcia właściwej części konkursu został wyznaczony na 1 września 2011 r. 1 czerwca ruszy faza przygotowawcza, w ramach której firmy i instytucje mogą opracować wewnętrzne kampanie informacyjne, zebrać informacje na temat profili zużycia energii i dostarczyć nam wymagane dane. Rekrutacja zostanie zamknięta z końcem lipca 2011. Firmy i instytucje, które zgłoszą swój udział w konkursie do 10 czerwca 2011r. będą mogły skorzystać z organizowanego w czerwcu szkolenia dotyczącego planowania kampanii motywacyjno-informacyjnej dla pracowników biurowych. Konkurs potrwa do 31 maja 2012 r.

 

kape_logo       nfosigw_logo

 

Wiecej informacji o konkursie:

http://www.kape.gov.pl/PL/Ogloszenia/KonkursEnergooszczedneBiuro/konkurs_PTE.phtml