This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Konferencja "Zarządzanie energią w obiektach i przestrzeni publicznej"

Konferencja "Zarządzanie energią w obiektach i przestrzeni publicznej"

W imieniu Krajowej Agencji Poszanowania Energii SA i PREDA sp. z o.o. serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniu 17 marca 2016 r. w Auli w Budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 11b, 40-007 Katowice.
Kiedy 2016-03-17
od 09:00 do 13:00
Gdzie Katowice, UŚ
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Konferencja poświęcona będzie współpracy podmiotów publicznych i podmiotów gospodarczych dla realizacji najlepszych rozwiązań dotyczących efektywności energetycznej, efektywności ekonomicznej, ograniczenia niskiej emisji i wprowadzania systemów zarządzania energią.

W trakcie konferencji przedstawione zostaną rozwiązania problemów w ramach modernizacji oświetlenia przestrzeni publicznej, modernizacji obiektów, zastosowanie metod badawczych i urządzeń w ramach oceny stanu obiektów. Przedstawione także zostaną wskaźniki oceny ekonomicznej pomagające w ocenie opłacalności inwestycji. Ponadto zostaną pokazane przykłady takiej analizy na bazie wykonanych inwestycji.

W związku z podejmowanymi decyzjami o różnym stopniu ryzyka, postaramy się przedstawić nowatorski sposób na zabezpieczenie interesów w procesie zarządzania. No i co najważniejsze - przedstawiony zostanie stan aktualny związany z możliwością pozyskania środków pomocowych.

Zainteresowane osoby prosimy o rejestrowanie się poprzez stronę internetową:

https://preda-kape.konfeo.com/pl/groups

 

PREDA  kape_logo