This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Grupa Wymiany Doświadczeń w Warszawie

Grupa Wymiany Doświadczeń w Warszawie

Kiedy 2010-06-01 14:00 do
2010-06-02 14:00
Gdzie Warszawa, Urząd Stanu Cywilnego, Plac Zamkowy 6
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal


W dniach 1 i 2 czerwca w Urzędzie Stanu Cuwilnego w Warszawie, Plac Zamkowy 6 zorganizowane zostanie spotkanie Grupy Wymiany Doświadczeń - Efektywność energetyczna, cykl 2009/2010.
Spotkanie organizowane jest przez Związek Miast Polskich oraz miasto Warszawa w ramach projektu: „Budowanie potencjału instytucjonalnego jednostek samorządu do lepszego dostarczania usług publicznych” współfinansowanego przez Norweski Mechanizm Finansowy.

nor_logo

Jest to piąte i ostatnie spotkanie Grupy zajmującej się wypracowaniem wskaźników określających i porównujących Gminy pod kątem efektywności energetycznej.

WAWA_LOGO       zmp_logo


Na spotkaniu porównane zostaną przyjete wskaźniki i podjęta zostanie próba oceny jakości usług w zarządzaniu energią, sformułowane zostaną zalecenia podnoszenia jakości usług w zarządzaniu energią w aspekcie bezpieczeństwa dostaw oraz ekologicznych i ekonomicznych efektów oraz sprecyzowane i przyjęte zostanie stanowisko GWD ZMP wobec polityki energetycznej państwa w szczególności odnoszącej się do samorządów.

______________________________________________

Program spotkania >>>