This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / GIS - zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej

GIS - zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej

Uprzejmie zapraszamy do udziału w seminarium dotyczącym III-ej edycji konkursu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „system zielonych inwestycji”, część 1) – zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej.
Kiedy 2011-03-04
od 13:00 do 16:00
Gdzie Katowice, siedziba GZM, ul. Barbaryu 21a
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Seminarium odbędzie się w dniu 4 marca (piątek) 2011 r. o godz. 12:00 w siedzibie Górnośląskiego Związku Metropolitalnego, przy ul. Barbary 21a w Katowicach, w sali 326.

 

nfos_logo           gzm_logo

 

Celem konkursu jest ograniczenie lub uniknięcie emisji CO2 poprzez dofinansowanie przedsięwzięć poprawiających efektywność wykorzystania energii w budynkach użyteczności publicznej. Kwota środków w formie dotacji przeznaczona na dofinansowanie przedsięwzięć w tym konkursie wynosi ogółem 550 mln zł.

Dofinansowanie w formie dotacji stanowić może 30% kosztów kwalifikowanych, a ponadto wnioskodawcy mogą się ubiegać o dodatkowe środki w formie pożyczek z NFOŚ, na które przeznaczono 1 mld zł. Wsparciem finansowym mogą zostać objęte budynki administracji samorządowej i państwowej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, nauki, służby zdrowia, opieki społecznej i socjalnej.

Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 25 lutego 2011 r. Osobami kontaktowymi w przedmiotowym zakresie są:

Bogna Gwoździewicz, email: gwozdziewicz.b@gzm.org.pl

Agnieszka Szczepańska-Góra, email: gora.a@gzm.org.pl

telefon 32 253-04-23 wew. 17.