This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / „Instalacje zielonych dachów i żyjących ścian jako innowacyjne działania uwzględniane w lokalnych planach gospodarki niskoemisyjnej”

„Instalacje zielonych dachów i żyjących ścian jako innowacyjne działania uwzględniane w lokalnych planach gospodarki niskoemisyjnej”

Miło nam zaprosić Państwa do udziału w seminarium pn. „Instalacje zielonych dachów i żyjących ścian jako innowacyjne działania uwzględniane w lokalnych planach gospodarki niskoemisyjnej” organizowanym przez Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” 23 lutego 2015 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13
Kiedy 2015-02-23
od 09:00 do 15:00
Gdzie Częstochowa, ul. Śląska 11/13
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Seminarium adresowane do przedstawicieli samorządów lokalnych dotyczyć będzie ekologicznych i techniczno-wykonawczych aspektów związanych z realizacją ogrodów na dachach i zielonych ścian w Polsce oraz możliwości włączenia tego typu inwestycji do planowania energetycznego na szczeblu lokalnym. Jego celem jest przekazanie miastom i gminom doświadczeń w tej dziedzinie oraz zwiększenie ich kompetencji w zakresie opracowywania planów gospodarki niskoemisyjnej z uwzględnieniem tej skutecznej metody kompensacji przestrzeni zielonej zajętej przez budynki.

Udział w seminarium jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo będą miały zgłoszenia przedstawicieli samorządów lokalnych.

Zapraszamy do rejestracji poprzez przesyłanie wypełnionych kart zgłoszenia na adres biuro@pnec.org.pl w terminie do 19 lutego br.

PSEC 

Więcej informacji, kartę zgłoszenia i program znajdą Państwo na naszych stronach www.pnec.org.pl oraz http://www.ogrodnadglowa.pl/.