This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / „Dla dobra budżetu i klimatu – planowanie działań energooszczędnych w Ukrainie”.

„Dla dobra budżetu i klimatu – planowanie działań energooszczędnych w Ukrainie”.

Kiedy 2010-09-06 11:00 do
2010-09-10 17:00
Gdzie Katowice, wybrane lokalizacje na terenie Miasta
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

 

pauci_logo       katowice_logo      fewe_logo_1


Fundacja Współpracy Polsko Ukraińskiej „PAUCI” oraz Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystani Energii w Katowicach realizuje jesienią 2010 r. projekt „Dla dobra budżetu i klimatu – planowanie działań energooszczędnych w Ukrainie”.
Projekt ten jest finansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w ramach programu Polska Pomoc 2010. Beneficjentami projektu są wybrane samorządy ukraińskie, które jako podmioty prawne na Ukrainie ponoszą realne koszty zakupu nośników energii.

W dniach 6-10 wrześni 2010 r. w Katowicach gościć będzie 14 przedstawicieli samorządów ukraińskich. Podczas wizyty na Śląsku uczestnicy projektu będą mogli zapoznać się z szeregiem spraw związanych z planowaniem energetycznym oraz zarządzaniem energią w Polsce, doświadczeniami miasta Katowice jak również będą mieli okazję zobaczyć skojarzone wytwarzanie energii elektrycznej i ciepła w oczyszczalni GIGABLOK oraz kompleksową termomodernizację obiektów Szkoły Policji w Katowicach wraz z zastosowaniem Gruntowego Wymiennika Ciepła.