This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej - MOLOC i Dobre Praktyki

Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej - MOLOC i Dobre Praktyki

Szanowni Państwo, Członkowie Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej na dzień 21 listopada 2018 r. godz.11.00 w Sali Górniczej w Budynku Dyrekcji GIG w Katowicach (Plac Gwarków 1, główne wejście do budynku, schodami w dół) odbędzie się kolejne posiedzenie Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej.
Kiedy 2018-11-21
od 11:00 do 13:00
Gdzie Katowice
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Posiedzenie Komisji będzie poświęcone następującym tematom:

1. Wymiana dobrych praktyk w zakresie gospodarowania energią w gminach członkowskich Śląskiego Związku Gmin i Powiatów (uprzejmie prosimy Członków Komisji o przygotowanie krótkich wypowiedzi na ten temat dot. dobrych praktyk w Państwa gminach);

2. Projekt MOLOC – bariery przy wprowadzaniu gospodarki niskoemisyjnej (na tę część posiedzenia zostaną zaproszeni przedstawiciele interesariuszy projektu MOLOC).

  

 SZGP  

 

Uprzejmie proszę o potwierdzenie Państwa obecności na posiedzeniu Komisji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: https://www.silesia.org.pl/formularze/formularz-zgloszenia-udzialu-w-posiedzeniu-komisji-ds,239 w terminie do dn. 19 listopada 2018 r. (poniedziałek).

Serdecznie zapraszamy do udziału w posiedzeniu.