This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / "Ważna Misja Zdrowa Emisja" - konkurs fotograficzny

"Ważna Misja Zdrowa Emisja" - konkurs fotograficzny

Czyste powietrze to bezcenny dar dla naszego zdrowia. Niestety w dzisiejszych czasach powietrze, którym oddychamy, coraz częściej nam szkodzi. Niska emisja otacza nas w miastach i na wsi – często dzieje się tak z powodu niskiej społecznej świadomości. Pokaż nam, że przeciwdziałanie niskiej emisji jest Ci bliskie!
Kiedy 2015-06-01 00:00 do
2015-08-31 23:55
Gdzie brak lokalizacji
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Projekt Ważna Misja Zdrowa Emisja ma na celu edukowanie i informowania o zagrożeniach płynących z niskiej emisji. Pokazujemy, czym grozi oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, i podpowiadamy, jak temu przeciwdziałać. Udowadniamy, że przeciwdziałanie niskiej emisji nie jest trudne!

Jeśli dbasz o środowisko i zależy Ci na zdrowiu swoim i bliskich, konkurs „Emitenci pozytywnej energii”  jest dla Ciebie. Czekamy na zdjęcia pokazujące przeciwdziałanie niskiej emisji. Jesteśmy otwarci na kreatywne i niekoniecznie oczywiste pomysły. Do konkursu zakwalifikują się wszystkie zdjęcia dokumentujące wszelkie działania mające na celu troskę o czyste powietrze i zapobieganie niskiej emisji. Pokaż, jak redukcja zanieczyszczenia powietrza pozytywnie wpłynęła na Twoje najbliższe otoczenie. Przeciwdziałanie niskiej emisji to temat na zdjęcie nieoczywisty, ale dzięki temu dający wielkie pole do popisu! Każdy Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie pięć zdjęć.

Informacje o konkursie oraz regulamin znajduje się na stronie:

http://waznamisjazdrowaemisja.pl/przeciwdzialaj-niskiej-emisji-konkurs-fotograficzny/

 

Zdrowa emisja