This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Nowe zasady i kryteria WFOŚiGW w Katowicach na 2012 rok

Nowe zasady i kryteria WFOŚiGW w Katowicach na 2012 rok

Rada Nadzorcza Wojewódzkiego Funduszu ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zatwierdziła zasady i kryteria udzielania dofinansowania ze środków Funduszu, które obowiązywać będą od 1 stycznia 2012 roku

Najważniejsza zmiana zasad polega na przyjmowaniu wniosków o udzielenie dofinansowania w wyznaczonych terminach. Terminy oraz katalog obszarów dotyczących przedsięwzięć objętych naborami lub trybem konkursowym ogłoszone zostaną do 15 stycznia na stronie internetowej Funduszu.

Dla pozostałych zadań dotyczących przedsięwzięć nie objętych naborami lub konkursami Fundusz przyjmować będzie wnioski o udzielenie dofinansowania przez cały rok, w terminach umożliwiających ich rozpatrzenie przed rozpoczęciem dofinansowania.

Zmieniły się także wysokości częściowego umorzenia pożyczek. W 2012 roku po spełnieniu warunków umożliwiających ubieganie się o umorzenie, pożyczkobiorca wybrać może umorzenie do 40 % wykorzystanej pożyczki pod warunkiem przeznaczenia tej kwoty na nowe zadanie ekologiczne, zgodne z celami określonymi w ustawie Prawo ochrony środowiska lub do 20% bez warunku przeznaczenia umorzonej kwoty na nowe zadanie ekologiczne.

 

..."

__________________________________________________________________________________________________

Wiecej informacji na stronie: http://www.wfosigw.katowice.pl/artykul-1098-nowe_zasady_i_kryteria_udzielania_dofinansowania_przez_fundusz_w_2012_roku.htm