This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej - białe certyfikaty

Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej - białe certyfikaty

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych seminarium wyjazdowe dot. zagadnień związanych z gospodarowaniem energią w gminie zaplanowane na dn. 13 – 14 grudnia br. w Szczyrku zostaje odwołane. Związek planuje zorganizować seminarium dedykowane Członkom Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej, ze zbliżonym programem, w I połowie 2017 roku.
Kiedy 2016-12-14
od 11:00 do 13:00
Gdzie Katowice
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w dn. 14 grudnia br. (środa) w siedzibie biura Związku odbędzie się stacjonarne posiedzenie Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej. Będzie to ostatnie posiedzenie Komisji w tym roku kalendarzowym. Posiedzenie będzie poświęcone tematowi Nowe zasady dot. systemu „białych certyfikatów”, który przedstawi p. Jan Twardowski z Fundacji Efektywnego Zarządzania Energią w Katowicach.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie Państwa obecności na posiedzeniu Komisji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie:http://silesia.smartforms.pl/formularz/formularz-zg-oszenia-udzia-u-w-posiedzeniu-komisji-ds-lokalnej-polityki-energetycznej-w-dn-14-grudnia-br-katowice w terminie do dn. 12 grudnia br. (poniedziałek).


 SZGiP_1