This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / "Energia do odzyskania" - film edukacyjny zrealizowany przez FEWE

"Energia do odzyskania" - film edukacyjny zrealizowany przez FEWE

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia 15 minutowego filmu zrealizowanego przez Fundację na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii w Katowicach pt. „Energia do odzyskania”.

Film zrealizowany został w ramach projektu edukacyjnego „Doskonalenie poziomu edukacji w samorządach terytorialnych w zakresie zrównoważonego gospodarowania energią i ochrony klimatu Ziemi” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Reportaż w całości poświęcony jest tematyce oszczędności energii w budynkach wraz z zaprezentowaniem wizualizacji strat energii cieplnej za pomocą kamery termowizyjnej. Jako przykładowe obiekty wykorzystano budynki zlokalizowane na terenie miasta Katowice: Szkoła Podstawowa nr 12, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 4 oraz Budynek Niskoenergetyczny Grupy Euro-Centrum.

EIS_PROJ

Projekcja filmu zaplanowana została w dniu 24.03.2011 r. w TVP 3 o godz. 19.25. Po emisji telewizyjnej film udostępniony zostanie na stronie internetowej www.energiaisrodowisko.pl

 

tvp3

 

Serdecznie zapraszamy do oglądania.