This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Aspekty prawne i obowiązki samorządów terytorialnych w zakresie planowania energetycznego

Aspekty prawne i obowiązki samorządów terytorialnych w zakresie planowania energetycznego

Kiedy 2010-05-26
od 12:00 do 15:30
Gdzie Katowice, ul. Młyńska 4
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal


eis_logo   katowice_logo   fewe_logo_1

Szanowni Państwo,
 
Uprzejmie informujemy, że 26 maja 2010 r. w sali sesyjnej (p. 209) Urzędu Miasta w Katowicach (ul. Młyńska 4) odbędzie się szkolenie „Aspekty prawne i obowiązki samorządów terytorialnych w zakresie planowania energetycznego".

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu edukacyjnego Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii pt. „Doskonalenie poziomu edukacji w samorządach terytorialnych w zakresie zrównoważonego gospodarowania energią i ochrony klimatu Ziemi” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz w ramach projektu „PEPESEC – Partnerstwo w planowaniu energetycznym narzędziem dla realizacji zrównoważonej energii w miastach i gminach” finansowanego ze środków "Intelligent Energy Europe".

eog_logonor_logo

pepesec_logo

iee_logo


Celem spotkania jest pogłębienie świadomości w zakresie planowania energetycznego, dostarczenie podstawowych wiadomości na temat planowania energetycznego w gminach, wprowadzenie w praktyczne aspekty sporządzania planów energetycznych, a także dostarczenie gminie informacji pozwalających na ograniczenie kosztów związanych ze sporządzeniem planu energetycznego.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona. O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Pliki do pobrania:

Program szkolenia >>>

Karta zgłoszeniowa >>>

__________________________________________________________________________________________

Więcej informacji na temat szkolenia udziela:

Anna Bogusz
Fundacja na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii w Katowicach
ul. Rymera 3/4
40 - 048 Katowice
tel./fax 32 203 51 14
www.energiaisrodowisko.pl
www.fewe.pl