This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / 28 marca zgaśnie Spodek - "Godzina dla Ziemi"

28 marca zgaśnie Spodek - "Godzina dla Ziemi"

W sobotę 28 marca dokładnie o godzinie 20:30 w domach prywatnych, firmach i charakterystycznych obiektach na całym świecie zgasną światła na jedną symboliczną godzinę – Godzinę dla Ziemi. Katowice, podobnie jak w latach ubiegłych, angażują się w tę akcję, mając nadzieję, że zwrócą tym samym uwagę mieszkańców na potrzebę wspierania inicjatyw proekologicznych. W ostatnią sobotę marca na godzinę zgaśnie Spodek oraz światła filii magistratu przy Rynku 1.
Kiedy 2015-03-28
od 20:30 do 21:00
Gdzie Spodek, Katowice, Kula Ziemska
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Międzynarodowa organizacja ekologiczna WWF, inicjator „Godziny dla Ziemi”, zwraca w tym roku uwagę na krytyczną sytuację morświna, walenia żyjącego także w Bałtyku. Podróż morświna po Polsce odbywa się w ramach inicjatywy WWF Godzina dla Ziemii - pod hasłem „Godzina dla morświna. Bądź moim głosem. Pomóż ". Po 8 latach Godzina dla Ziemi WWF przybiera nowy wymiar i staje się okazją do rozwiązywania konkretnych problemów ekologicznych, a w Polsce będzie to pomoc dla morświna. 

..."

___________________________________________________________________________________________

Więcej informacji na stronie: http://www.katowice.eu/miasto/aktualnosci?ItemID=904&ListID={D5DEA5D0-1093-414A-AB2A-4A83B293CB9E}

 

wwf_logo1        KATO_LOGO